50.Jesienna Wystawa Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii

Szanowni Państwo,

             W dniach  od  11-13 października 2019 r. na terenach Centrum Targowego Chemobudowa – Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbędzie  się

  1. Jesienna Wystawa Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii.

Jest to jubileuszowa wystawa, organizowana nieprzerwanie od 1993 r. W wystawach wzięło udział kilkaset firm z terenu całej Polski związanych z branża ogrodniczą, leśnictwem i zoologią.

Patronat nad Wystawą od wielu lat sprawują: Towarzystwo Ogrodnicze w Krakowie,, Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie,

Wydział Leśny Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie, Polski Związek Łowiecki O/Kraków. Współpracuje również z nami Związek Kynologiczny Oddział w Krakowie. Towarzystwo Opieki nad zwierzętami co roku przeprowadza podczas wystawy aukcje psów, dzięki której kilka zwierząt odnalazło domy.

Do udziału w Wystawie zapraszamy firmy mające w swojej ofercie :

rośliny ozdobne, elementy wyposażenia ogrodów, nasiona, materiał sadowniczy,  materiał szkółkarski, , sprzęt ogrodniczy i leśny oraz firmy zajmujące się projektowaniem terenów zielonych, gospodarką leśną.

Zapraszamy również firmy z branży zoologicznej; zajmujące się hodowlą małych zwierząt,

oferujące pożywienie dla zwierząt, sprzęt i akcesoria do hodowli i pielęgnacji zwierząt.

Tradycyjnie Wystawie będzie towarzyszyć    Wystawa Klubu Florystycznego

Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie.

Ponadto w programie jest kiermasz  ogrodniczy, podczas którego można zakupić wiele ciekawych roślin do ogrodu i uzyskać porady dla początkujących dotyczące uprawy tych roślin.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 50. Jesiennej Wystawie Ogrodnictwa, Leśnictwa

i Zoologii.

Kontakt:

Centrum Targowe- Chemobudowa Kraków S.A.

Renata Jugowiec

tel. 12 652 78 06

e-mail.: r.jugowiec@centrumtargowe.com.pl

 

Aby zgłosić chęć udziału w 50. Jesiennej Wystawie Ogrodnictwa , Lesnictwa i Zoologii ,prosimy o ściągnięcie, wydrukowanie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Prawidłowo wypełniony formularz prosimy przesłać faxem, mailem lub pocztą na nasz adres.

zgl OGROD jesien_1POBIERZ
zgl OGROD jesien_2POBIERZ
REGULAMIN TARGÓWPOBIERZ