50. Jesienna Wystawa Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii

Szanowni Państwo,

             W dniach  od  11-13 października 2019 r. na terenach Centrum Targowego Chemobudowa – Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbędzie  się

  1. Jesienna Wystawa Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii.

Jest to jubileuszowa wystawa, organizowana nieprzerwanie od 1993 r. W wystawach wzięło udział kilkaset firm z terenu całej Polski związanych z branża ogrodniczą, leśnictwem i zoologią.

Patronat nad Wystawą od wielu lat sprawują: Towarzystwo Ogrodnicze w Krakowie,, Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie,

Wydział Leśny Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie, Polski Związek Łowiecki O/Kraków. Współpracuje również z nami Związek Kynologiczny Oddział w Krakowie. Towarzystwo Opieki nad zwierzętami co roku przeprowadza podczas wystawy aukcje psów, dzięki której kilka zwierząt odnalazło domy.

Do udziału w Wystawie zapraszamy firmy mające w swojej ofercie :

rośliny ozdobne, elementy wyposażenia ogrodów, nasiona, materiał sadowniczy,  materiał szkółkarski, , sprzęt ogrodniczy i leśny oraz firmy zajmujące się projektowaniem terenów zielonych, gospodarką leśną.

Zapraszamy również firmy z branży zoologicznej; zajmujące się hodowlą małych zwierząt,

oferujące pożywienie dla zwierząt, sprzęt i akcesoria do hodowli i pielęgnacji zwierząt.

Tradycyjnie Wystawie będzie towarzyszyć    Wystawa Klubu Florystycznego

Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie.

Ponadto w programie jest kiermasz  ogrodniczy, podczas którego można zakupić wiele ciekawych roślin do ogrodu i uzyskać porady dla początkujących dotyczące uprawy tych roślin.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 50. Jesiennej Wystawie Ogrodnictwa, Leśnictwa

i Zoologii.

Kontakt:

Centrum Targowe- Chemobudowa Kraków S.A.

Renata Jugowiec

tel. 12 652 78 06

e-mail.: r.jugowiec@centrumtargowe.com.pl

 

            W dniach  od  11-13 października 2019 r.  na terenach Centrum Targowego

Chemobudowa – Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbędzie  się  50.Jesienna Wystawa Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii oraz 31.Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody.

Jesienna Wystawa Ogrodnictwa to największa impreza tej branży organizowana na terenach Polski Południowej, bierze w niej udział kilkadziesiąt wystawców z terenu całej Polski.

Honorowy patronat nad Wystawą  przyjęli: Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie, Dziekan Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu  Rolniczego w Krakowie , Prezes Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, Dziekan Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Patronat medialny sprawują TVP Kraków , Dziennik Polski .

W Wystawie biorą udział firmy mające w swojej ofercie :  rośliny ozdobne, byliny, elementy wyposażenia ogrodów, aranżacji zieleni do biur,  sprzęt ogrodniczy, materiał sadowniczy,  materiał szkółkarski oraz firmy zajmujące się projektowaniem terenów zielonych.

Podczas imprezy odbędzie się również Wystawa Florystyczna :

 Przeboje Klubu Florystycznego zorganizowana przez Klub Florystyczny Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie.

Na stoisku Klubu Florystycznego w sobotę 12 października w godzinach 11.30-13.00

odbędą się warsztaty biżuterii florystycznej prowadzone przez Lidię Maj.

Chęć udziału należy zgłosić telefonicznie pod numerem 507 067 058.

W niedzielę o godz. 12.00 w ramach cyklu „ Kobiety z pasją” Klub Florystyczny

(stoisko nr 2) zaprasza na spotkanie z Aliną Brzozowską i Lidią Maj.

W czasie Jesiennej Wystawy Ogrodnictwa organizowany jest kiermasz, podczas którego można zakupić wszystko do ogrodu oraz zasięgnąć porad u profesjonalistów dotyczących hodowli roślin.

Na stoisku Związku Kynologicznego Oddział Kraków – stoisko nr 40 miłośnicy psów będą mogli zapoznać się z różnymi rasami psów, uzyskać informacje i porady w zakresie opieki nad psami, informacje dotyczące wielu aspektów kynologii, hodowli psa rasowego, przygotowania do wystaw.

 

W sobotę  12 października 2019 r.  w godz. 12.00 -15.00 odbędzie się akcja adopcyjna psów ze schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Wystawa  będzie czynna w godz. 10.00 – 17.00

Zapraszamy.

 Bilet wstępu – 5zł.

Związek Kynologiczny w Polsce, oddział w Krakowie serdecznie zaprasza na swoje stoisko na  50 Jesiennej Wystawie Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii. Dzięki uprzejmości organizatorów spotykamy się z Państwem na tym wydarzeniu od ponad 20 lat. Cieszymy się, że możemy opowiedzieć szerokiej publiczności o naszej pasji jaką są psy rasowe i przybliżyć Państwu pojęcie kynologii. W tym roku obchodzimy 70-lecie powstania Krakowskiego Oddziału ZKwP. Cieszymy się, że wraz z organizatorami Jesiennej Wystawy Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii możemy wspólnie świętować nasze jubileusze.

Na stoisku czekać na Państwa będą działacze ZKwP, sędziowie kynologiczni, hodowcy, właściciele psów rasowych, behawioryści, groomerzy, a przede wszystkim piękni przedstawiciele kilkunastu ras psów, z których większość to laureaci wystaw. Przez wszystkie dni wystawy czekać na Państwa będą piękne, pracujące na co dzień w dogoterapii berneńskie psy pasterskie. Wielbiciele nieco mniejszych psów będą mogli porozmawiać z hodowcą malutkich psów rasy chichuachua i toy rosyjski. W piątek pojawią się przedstawiciele bardzo rzadkiej w Polsce rasy broholmer, o których historii opowie Państwu ich hodowczyni.  Przez 3 dni wystawy pojawią się też wymiennie między innymi dogi niemieckie, owczarki szkockie sheltie, rhodesian ridgeback, spaniele angielskie, bulmastify, owczarki australijskie, buldogi francuskie, dogi de bordeaux, bulteriery i inne. Właściciele psów, hodowcy, kynolodzy postarają się odpowiedzieć na Państwa pytania, udzielić cennych wskazówek, doradzić przy wyborze psa. Opowiemy też Państwu o idei hodowli psów rasowych, ich prawidłowym utrzymaniu, pielęgnacji, wychowaniu, żywieniu, wystawach psów rasowych oraz o tym czym na co dzień zajmujemy się w Związku Kynologicznym w Polsce.

Czekamy na Państwa na stoisku.

ZKwP/o Kraków.

Aby zgłosić chęć udziału w 50. Jesiennej Wystawie Ogrodnictwa , Lesnictwa i Zoologii ,prosimy o ściągnięcie, wydrukowanie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Prawidłowo wypełniony formularz prosimy przesłać faxem, mailem lub pocztą na nasz adres.

REGULAMIN TARGÓWPOBIERZ