48.Jesienna Wystawa Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii

 

Szanowni Państwo,

 W dniach  od  5 do 7 października 2018 r. r. na terenach Centrum Targowego Chemobudowa – Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbędzie  się  Jesienna Wystawa Ogrodnictwa,Leśnictwa i Zoologii.

Do udziału w Wystawie zapraszamy firmy mające w swojej ofercie : rośliny ozdobne, elementy wyposażenia ogrodów, nasiona, nawozy, materiał sadowniczy,  materiał szkółkarski, sprzęt ogrodniczy i leśny oraz firmy zajmujące się projektowaniem terenów zielonych, gospodarką leśną. Zapraszamy również firmy z branży zoologicznej zajmujące się hodowlą małych zwierząt, oferujące pożywienie dla zwierząt, sprzęt i akcesoria do hodowli i pielęgnacji zwierząt.

W czasie Wystawy zorganizowany będzie kiermasz, podczas którego można będzie kupić wszystko do ogrodu.

Tradycyjnie Wystawie będzie towarzyszyć Wystawa Klubu Florystycznego Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 48.Jesiennej Wystawie Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii.

Kontakt:

Centrum Targowe- Chemobudowa Kraków S.A.

Renata Jugowiec

tel.: 12 652 78 06

e-mail:r.jugowiec@centrumtargowe.com.pl

 

            W dniach  od  05-07 października 2018 r.  na terenach Centrum Targowego Chemobudowa – Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbędzie  się  48.Jesienna Wystawa Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii oraz 29. Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody.

            Jesienna Wystawa Ogrodnictwa to największa impreza tej branży organizowana na terenach Polski Południowej, bierze w niej udział kilkadziesiąt wystawców z terenu całej Polski.

Honorowy patronat nad Wystawą  przyjęli: Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie, Dziekan Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie , Prezes Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, Dziekan Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Patronat medialny sprawują TVP Kraków , Dziennik Polski .

W Wystawie biorą udział firmy mające w swojej ofercie :  rośliny ozdobne, byliny, elementy wyposażenia ogrodów, sprzęt ogrodniczy, materiał sadowniczy, materiał szkółkarski oraz firmy zajmujące się projektowaniem terenów zielonych.

Towarzystwo Ogrodnicze w Krakowie , świętujące w tym roku 125-lecie, serdecznie zaprasza na swoje stoisko podczas Jesiennej Wystawy.

Podczas imprezy odbędzie się również Wystawa Florystyczna „Bukiet Doświadczeń” zorganizowana przez Klub Florystyczny Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie.

Na stoisku Klubu Florystycznego można się będzie spotkać z autorkami retrospektywnych prezentacji prac : z Małgorzatą Kozak ( w piątek od 14.00) i Marta  Antoniuk ( niedziela od 14.00).

            W czasie Jesiennej Wystawy Ogrodnictwa organizowany jest kiermasz, podczas którego można zakupić wszystko do ogrodu oraz zasięgnąć porad u profesjonalistów dotyczących hodowli roślin.

Na stoisku Związku Kynologicznego Oddział Kraków – stoisko nr 43 miłośnicy psów będą mogli zapoznać się z różnymi rasami psów, uzyskać informacje i porady w zakresie opieki nad psami, informacje dotyczące wielu aspektów kynologii, hodowli psa rasowego, przygotowania do wystaw. W targach wezmą udział hodowcy, sędziowie kynologiczni oraz lekarz weterynarii, sędzia i hodowca Anna Rusinowska, która udzieli wszelkiej konsultacji w dniu 07.10 ( niedziela).

Na stoisku Związku Kynologicznego będą również instruktorzy dogoterapii ze swoimi psami przez wszystkie trzy dni.

W sobotę  6 października 2018 r.  w godz. 10.00 -15.00 odbędzie się akcja adopcyjna psów ze schroniska dla bezdomnych zwierząt.

            Firmy biorące udział w 29. Targach Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody. przygotowały bogatą ofertę m.in.:  przypraw, suplementów diety, artykułów medycznych.       Będą również firmy oferujące kosmetyki naturalne, preparaty ziołowe, miody .

Można będzie skorzystać z porad osób zajmujących się medycyną naturalną.

Wystawa  będzie czynna w godz. 10.00 – 17.00

Zapraszamy.

 

Bilet wstępu – 5zł

Aby zgłosić chęć udziału w 48. Jesiennej Wystawie Ogrodnictwa , Lesnictwa i Zoologii prosimy o ściągnięcie, wydrukowanie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Prawidłowo wypełniony formularz prosimy przesłać faxem, mailem lub pocztą na nasz adres.

REGULAMIN TARGÓWPOBIERZ